Skip to Content

شناسه : 34439555
رئیس حزب موتلفه اسلامی استان یزد:


رئیس حزب موتلفه اسلامی استان یزد، گفت: گروه های سیاسی در زمانی که دشمنان در جبهه ای واحد به دنبال براندازی انقلاب هستند با همدلی، دولت را در پیگیری مطالبات کشور یاری کنند.

به گزارش اردکان گویا؛ «حسن ملک پور» در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایرنا با بیان این که دشمنی استکبار علیه انقلاب اسلامی جدی است به اهمیت همکاری دلسوزان نظام و احزاب با دولت اشاره کرد و افزود: هدف اصلی دشمنان براندازی نظام اسلامی است و برجام و سایر مسائل بهانه ای بیش نیست بنابراین حمایت از دولت باید جدی گرفته شود.

وی ادامه داد: در این برهه حساس از تاریخ انقلاب ایران احزاب درون نظام با گرایش های مختلف سیاسی در صفی واحد با بینش و بصیرت ، همدلی و تحت فرامین مقام معظم رهبری با حمایت از دولت ، نقشه های دشمنان قسم خورده نظام را همانند گذشته نقش بر آب کنند.

این مسوول تصریح کرد: موضع گیری یکسان مسوولان و احزاب در خصوص مسائل کلان کشور وظیفه بسیار مهمی است که دوری از آن به نفع دشمنان اسلام است و همگان باید با درک موقعیت داخلی و خارجی در مسیر تحقق اهداف و آرمان های متعالی نظام حرکت کنند.

ملک پور به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص برجام و خروج یک طرفه آمریکا از آن اشاره کرد و گفت: استکبار در 40 سال گذشته به سرکردگی آمریکا بارها نشان داده که به هیچ تعهدی پایبند نیست و فقط به دنبال حفظ منافع خود و تقویت اسرائیل غاصب است.

وی، یادآور شد: آمریکایی ها و اروپایی ها در راستای منافع خود و برخی حامیان جهانی و منطقه ای شان علیه ایران در تلاش هستند، مردم و مسوولان ما با هوشیاری و با توجه به ظرفیت های داخلی توطئه آنها را خنثی کنند.

رئیس حزب موتلفه اسلامی استان در خصوص این تشکل سیاسی- فرهنگی، اظهار کرد: هم اکنون حزب موتلفه در شهرستات های یزد ، تفت ، اردکان ، مهریز ، میبد و بافق با عضویت هزار و 500 نفر فعال است.

ملک پور اظهار کرد: انجام برنامه های فرهنگی، معرفتی، بصیرتی، تعامل با مسوولان، جلسات پرسش و پاسخ، برگزاری مسابقات ، اردوها ، فعالیت های علمی و توجه به جوانان جزو برنامه های محوری این حزب است.


آخرین عناوین آخرین عناوین