Skip to Content

شناسه : 29786384


عده ای دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان انقلابی را با عقلانیت مخالف دانستند و بر این مسله دمیدند. این در حالی است که دستور آتش به اختیار در برابر عقلانیت نیست بلکه در برابر سیستم کاملا کهنه و حجیم بروکراسی کشور در زمینه فرهنگی می باشد.

به گزارش اردکان گويا؛ «محمد شاکر اردکانی»، دانشجوی علوم سیاسی در یادداشتی نوشت:

با صدور فرمان آتش به اختیار از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر با دانشجویان و تشکلات مختلف دانشجویی متاسفانه جریاناتی سعی در به انحراف کشاندن اصل و ماهیت این دستور رهبر انقلاب پرداختند.

عده ای این دستور معظم له به جوانان انقلابی را با «عقلانیت» مخالف دانستند و بر این مسله دمیدند. این در حالی است که دستور آتش به اختیار در برابر عقلانیت نیست بلکه در برابر سیستم کهنه و حجیم بروکراسی کشور در زمینه فرهنگی است.

رهبر انقلاب با اشراف خود متوجه عدم کارآیی سیستم بروکراسی فرهنگی کشور شده اند و به دانشجویان و جوانان جریان انقلاب فرمان داده اند تا در صورتی که این بروکراسی مانع فعالیت آنها شود با اختیار خود در جهت پیشبرد گفتمان انقلاب آتش به اختیار باشند.

در همین راستا عده ای دیگر فرمان آتش به اختیار رهبر انقلاب را مطابق به خشونت طلبی و آنارشیسم می داند و سعی کرده اند از این زاویه بیان ارزشمند ایشان را حاشیه برده و دچار تحریف و تفسیر به رای خود کنند.

باید به این افراد پیشنهاد داد به جای تفسیر به رای خود و تحریف بیانات رهبر انقلاب کمی وقت بگذارید و حداقل چند دقیقه فرمایش ایشان را گوش کنید تا به دامن تحریف نیوفتید و علت; هدف مورد نظر مقام معظم رهبری را درک کنید.

 

نداي کوير


آخرین عناوین آخرین عناوین