Skip to Content

شناسه : 35432808
سرپرست آتش‌نشانی شهرستان خبر داد


سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردکان، تصریح کرد: در طی نیمه اول امسال، 413 مأموریت توسط آتش‌نشانی این شهر انجام‌ شده است.

به گزارش اردکان گویا؛ «هادی پورشاه‌ محمدی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس ضمن گرامی داشت روز آتش‌نشانی و ایمنی، گفت: در سطح شهر اردکان دو ایستگاه آتش‌نشانی وجود دارد که با استفاده از تجهیزات و امکانات موجود به همشهریان خدمات‌رسانی می‌شود.

وی اظهار داشت: در راستای افزایش سطح دانش جامعه برای آمادگی در مقابل حوادث، دوره‌های آموزش مقدماتی آتش‌نشانی برای عموم مردم، کارکنان ادارات و نهادهای مختلف و دانش آموزان در مدارس برگزارشده است.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردکان، گفت: در همین راستا برنامه بازدید از بیمارستان ضیایی و مراکز درمانی، حسینیه‌ها و تکایا، اماکن تجاری پر رفت‌وآمد، آسانسورها و کارخانه‌های مستقر در شهرک صنعتی برای بررسی ایمنی آن‌ها انجام‌شده است.

وی افزود: به‌منظور کاهش حوادث و تلفات، برنامه شناسایی ساختمان‌های پرخطر و حادثه‌ساز و بررسی سطح ایمنی آن‌ها در دستور کار این سازمان قرارگرفته است.

پورشاه‌محمدی، گفت: در نیمه اول امسال ۴۱۳ مأموریت توسط کارکنان آتش‌نشانی اردکان انجام‌شده است که شامل اطفا حریق، تصادفات، زنده گیری حیوانات، رفع آب‌گرفتگی، باز کردن درب قفل‌شده، رفع سد معبر، پیشگیری از حوادث و سایر موارد می‌شود.

وی اظهار داشت: کمبود امکانات، تجهیزات پیشرفته و به‌روز و همچنین کمبود نیروی انسانی ازجمله مشکلات ما در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردکان است که امیدواریم با مساعدت و همکاری مسئولان شهرستان این مشکلات رفع شود.

پورشاه‌محمدی در پایان گفت: برگزاری رژه موتوری در سطح شهر، تجدید بیعت آتش‌نشانان با آرمان‌های شهدا، حضور مسئولین در ایستگاه‌های آتش‌نشانی و تجلیل از کارکنان ازجمله برنامه‌های روز آتش‌نشانی و ایمنی در اردکان است.


آخرین عناوین آخرین عناوین