Skip to Content

شناسه : 35425564
این، فقط تلنگر بود؛ گوشمالی اصلی در راه است


سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حادثه تروریستی اخیر شهر اهواز، مقر تروریست‌ها و سران گروهک‌ های تکفیری را در شرق فرات در خاک کشور سوریه هدف حمله موشک‌های بالستیک قرار داد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ روابط عمومی کل سپاه از هدف قرار دادن مقر سرکردگان جنایت تروریستی شهر اهواز در شرق فرات در سوریه را با چندین فروند موشک بالستیک زمین به زمین بامداد امروز توسط یگان موشکی نیروی هوا فضا خبر داد.

بنا بر این گزارش و بر اساس اطلاعات اولیه، شمار بسیاری از تروریست های تکفیری و سرکردگان جنایت تروریستی اهواز در این حمله موشکی کشته یا زخمی شدند.

در اولین ساعات بامداد امروز، یگان موشکی نیروی هوافضای سپاه پاسداران در پاسخ به حمله تروریستی اخیر در اهواز که توسط عناصر وابسته به گروهک های تکفیری صورت گرفت، با چند فروند موشک بالستیک زمین به زمین، مقر سرکردگان تروریستها در کشور سوریه (شرق فرات) را هدف قرار داد.

سپاه پاسداران مقر تروریست‌های تکفیری را با موشک هدف قرار داد +تصاویر

بنا بر تصاویری که به صورت غیررسمی در فضای مجازی منتشر شده، به نظر می‌رسد سپاه در این حمله لااقل از تعدادی از موشک های میان برد ذوالفقار خود نیز استفاده کرده است.

سپاه پاسداران مقر تروریست‌های تکفیری را با موشک هدف قرار داد +تصاویر

این موشک ها با عبور از آسمان عراق، به شرق فرات در سوریه اصابت کردند.

سپاه پاسداران یک سال قبل نیز در پاسخ به حملات تروریستی داعش در تهراتن، با 6 فروند موشک، مقر آنها در دیرالزور را با موشک های ذوالفقار و قیام هدف قرار داده بود.

موشک ذوالفقار 750 کیلومتر و موشک قیام نیز 800 کیلومتر برد دارند.

جالب است که بر اساس تصویر منتشر شده، شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود روی این موشک ها نقش بسته بود. تصویر مربوط به شعار نویسی موشک‌ها را اینجا ببینید.

در همین راستا کاربران فضای مجازی به کنایه در خصوص این اقدام با هشتگ #گوشمالی_سخت مطالب جالبی را منتشر کردند.

سپاه پاسداران مقر بانیان حادثه تروریستی اهواز را با موشک هدف قرار داد + تصاویر

 

سپاه پاسداران مقر بانیان حادثه تروریستی اهواز را با موشک هدف قرار داد + تصاویر

 

سپاه پاسداران مقر بانیان حادثه تروریستی اهواز را با موشک هدف قرار داد + تصاویر

 

سپاه پاسداران مقر بانیان حادثه تروریستی اهواز را با موشک هدف قرار داد + تصاویر

 

 

سپاه پاسداران مقر بانیان حادثه تروریستی اهواز را با موشک هدف قرار داد + تصاویر

*موشک‌های سپاه به سمت مقر تروریست‌های الاحواز در البوکمال سوریه شلیک شده‌اند.
 
*روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از هدف قرار دادن مقر سرکردگان جنایت تروریستی اهواز در شرق فرات در کشور سوریه با ۶ فروند موشک بالستیک زمین به زمین در نخستین ساعات بامداد امروز (دوشنبه) توسط یگان موشکی نیروی هوافضای سپاه خبر داد و تاکید کرد:، امنیت ملت ایران خط قرمز نیرو‌های مسلح بوده و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صیانت ازمیهن اسلامی و تامین امنیت و آرامش مردم عزیز از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و مشت آهنین خود را همچنان مهیای پاسخ قاطع و کوبنده به هر گونه شرارت و شیطنت دشمنان قرار خواهد داد.

متن اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در پی جنایت تروریستی ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۷ اهواز که به شهادت ۲۵ تن و مجروح شدن ۶۹ تن از مردم مظلوم و بی دفاع و نیرو‌های مدافع میهن اسلامی منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استعانت از ذات اقدس باریتعالی، به نیابت از ملت سرافراز ایران و خانواده‌های معظم شهیدان، در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) برای انتقام خون این شهدا، به ویژه کودک ۴ ساله و جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس از تروریست‌ها و گوشمالی عوامل بزدل این حادثه، ساعت ۲ بامداد امروز (دوشنبه ۹ مهرماه) محل استقرار و تجمع تروریست‌های تکفیری تحت حمایت امریکا و قارون‌های منطقه در شرق فرات در کشور سوریه را مورد ضربه موشکی قرار داد.

طی این عملیات که با نام «ضربت محرم» و با رمز مقدس «یا حسین (ع)» انجام شد، تعداد ۶ فروند موشک بالستیک میان برد از پایگاه‌های موشکی نیروی هوا فضای سپاه در غرب کشور شلیک و تروریست‌های مزدور و جنایتکار از فاصله ۵۷۰ کیلومتری هدف ضربات مهلک و مرگبار قرار گرفتند.

متعاقبا ۷ فروند پهپاد رزمی این نیرو مواضع و مقر‌های تجمع و پشتیبانی تروریست‌های مزدور استکبار جهانی را بمباران کردند.

بر اساس اطلاعات و گزارش‌های دقیق دریافتی، در این عملیات تعدادی از سرکردگان و عناصر موثر جنایت اخیر تروریست‌ها به هلاکت رسیده و یا مجروح شده اند، همچنین زیرساخت‌های آمادی و انبار ذخیره مهمات آنان منهدم گردید.

در این رهگذر یادآور می‌شود؛ جمع بندی و رهگیری شواهد و قراین جنایت اخیر اهواز، فرزندان ملت ایران را به مقر تروریست‌ها در شرق سوریه که توسط امریکا هدایت و پشتیبانی شده و در راستای اهداف شیطانی تروریسم دولتی کاخ سفید و منافع رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه عمل می‌کند، رسانید و سپس با طراحی و برنامه ریزی دقیق اطلاعاتی و میدانی، نقاط تعیین شده، آماج موشک‌های نقطه زن قرار گرفت.

در پایان به هموطنان عزیز اطمینان می‌دهیم، همانگونه که بار‌ها اعلام شده است، امنیت ملت ایران خط قرمز نیرو‌های مسلح بوده و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همراهی و مشارکت سایر نیرو‌های نظامی، انتظامی و اطلاعاتی کشور در صیانت از ایران اسلامی و تامین امنیت و آرامش جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و مشت آهنین خود را همچنان مهیای پاسخ قاطع و کوبنده به هر گونه شرارت و شیطنت دشمنان قرار خواهد داد.
«گوشمالی سخت به وقت شام»/ سپاه، مقر بانیان حادثه تروریستی اهواز را با موشک هدف قرار داد/ محسن رضایی: این، فقط تلنگر بود؛ گوشمالی اصلی در راه است + تصاویر

آخرین عناوین آخرین عناوین