Skip to Content

شناسه : 35452650


تيم «ایفای اردکان» یکی از سه نماینده استان یزد در لیگ برتر فوتبال ساحلی با برد شیرین خود در مقابل نماینده سمنان، امیدهای خود برای جایگاه دومی را در هفته پایانی این رقابت‌ها، زنده نگه داشت.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ «ایفای اردکان» یکی از سه نماینده استان یزد در در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور با برد سه بر صفر خود در مقابل نماینده سمنان، امیدهای خود برای جایگاه دومی را در هفته پایانی این رقابت‌ها زنده نگه داشت.

شب گذشته ایفایی‌ها با خاطره تلخ بازی دور رفت که با برد اما درگیری‌ها و كتك خوردن کادر فنی و بازیکنانشان در ورزشگاه شهرداری سمنان رقم خورده بود، پا به زمین بازي گذاشتند و در يك بازی منطقی و حساب شده با گل‌هاي علی پایدار، مجید رحیم پور و محمد بهجتی، نماینده سمنان را شکست دادند تا با ۴٧ امتیاز، مقام سومی رده‌بندي تيم‌ها را براي خود تثبیت کرده باشند.

البته پيام كوير اردكان، سومین نماینده استان که از چند هفته قبل سقوطش به دسته یک مسجل شده بود، با ۱٣ گل به نماینده آبادان باخت و یکی دیگر از سنگین‌ترین باخت‌های این فصل خود را نیز ثبت کرد.

ياداور مي‌شود؛ تیم ایفا اردکان در صورت پیروزی در هفته پایانی می‌تواند با نیم نگاه به بازی تیم گلساپوش در صورت باخت این تیم یا نتیجه‌ای به غیر از کسب سه امتیاز بازي، به نایب قهرمانی این رقابت‌ها چشم داشته باشد.


آخرین عناوین آخرین عناوین