Skip to Content

شناسه : 34888677
یک هفته در اردکان و دو هفته در تهران اردو داریم


سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان، اذعان کرد: بدون شک در مسابقات جام باشگاه های مردان قاره آسیا کار سختی داریم، اما تمام تلاش خود را برای دفاع از آبروی والیبال ایران به کار خواهیم گرفت.

به گزارش اردکان گویا؛ «عباس علی میرحسینی در طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس در مورد برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی جوانان اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. بازیکنانی همچون مهدوی و غلامی به تازگی به جمع تیم ما اضافه شده‌‌اند و نیاز داریم که برای هماهنگی بیشتر چند بازی دوستانه برگزار کنیم.

وی، ادامه داد: برابر جوانان بازی کردیم و خوشبختانه شرایط خوبی بود. امروز هم یک بازی دیگر انجام خواهیم داد. پس از آن به اردکان بازمی‌گردیم و یک هفته در آنجا تمرین خواهیم داشت. طبق برنامه دو هفته پایانی تمرینات خود را در تهران برگزار خواهیم کرد. اگر شرایط فراهم شود احتمالاً بازهم بازی‌های تدارکاتی برگزار می‌کنیم.

میرحسینی در مورد مصدومان تیمش، گفت: حسن صنوبر از ناحیه گردن دچار گرفتگی شده و به همین دلیل در بازی برابر تیم ملی جوانان نتوانستیم از حضور وی استفاده کنیم. به هر حال مشکل او جدی نیست و قطعاً با چند روز استراحت به شرایط ایده‌آل بازمی‌گردد.

وی درخصوص مسابقات جام باشگاه‌ های مردان قاره آسیا، عنوان کرد: شاهد هستیم که هر سال سطح مسابقات بالاتر می‌رود. تیم‌های ایرانی سابقه خوبی در این مسابقات دارند و ما هم باید تلاش کنیم تا از آبروی والیبال ایران دفاع کنیم. بدون شک کار سختی داریم، اما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.


آخرین عناوین آخرین عناوین