Skip to Content

شناسه : 35040409
سومین قهرمانی متوالی به من خیلی چسبید


کاپیتان تیم والیبال خاتم اردکان در مسابقات جام باشگاه های مردان قاره آسیا 2018، بیان کرد: قهرمانی راحت به دست نمی آید و بازیکنان ما واقعا فوق العاده بودند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از ورزش سه؛ «خاتم اردکان» که به عنوان نماینده ایران راهی جام باشگاه های والیبال مردان آسیا به میزبانی میانمار شده بود، توانست با شکست ۳ بر صفر نماینده قزاقستان به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کند.

مهدی مهدوی که به عنوان یار کمکی و پاسور اردکانی ها این تیم را همراهی می کرد، برای سومین دوره متوالی توانست جام قهرمانی آسیا را بالای سر ببرد. او در دوره قبلی هم در ترکیب تیم بانک سرمایه به چنین افتخاری دست پیدا کرده بود.

پاسور باتجربه خاتم اردکان درباره قهرمانی این تیم در جام باشگاههای آسیا گفت: این قهرمانی را با اهالی والیبال به ویژه به مردم اردکان تبریک می گویم. فکر می کنم آنها الان خیلی خوشحال هستند چون افتخار بزرگی برای این شهر به دست آمده است.

وی افزود: خیلی از تیم ها در والیبال ایران زحمت می کشند و هزینه می کنند تا به چنین جایگاهی برسند. فکر می کنم خداوند اردکانی ها را خیلی دوست داشت که به قهرمانی در آسیا رسیدند. بازیکنان و کادرفنی واقعا سنگ تمام گذاشتند.

مهدی مهدوی درباره اینکه برای سومین بار متوالی توانست به قهرمانی در جام باشگاههای آسیا برسد، گفت: بله، برای سومین بار متوالی بود. من والیبال را رها نکردم و با انگیزه ادامه می دهم. این قهرمانی به من خیلی چسبید. مطمئن باشید قهرمانی راحت به دست نمی آید و بازیکنان ما واقعا فوق العاده بودند.

پاسور سابق تیم ملی در پاسخ به این سوال که در لیگ آینده با چه تیمی حاضر می شود، بیان داشت: با ۲ تیم صحبت کردم؛ اما هنوز توافق ما قطعی و نهایی نشده است.


آخرین عناوین آخرین عناوین