Skip to Content

شناسه : 35458089
تابش مطرح کرد


نماینده ی مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی می گوید که عذر دولت برای معرفی نکردن وزرای اقتصادی و کار پذیرفته است.

به گزارش اردکان گویا؛ «دکتر محمد رضا تابش» در طی گفت‌ و گویی با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طرح مجدد تفکیک وزارتخانه های راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و کار، رفاه و امور تامین اجتماعی، اظهار داشت: تفکیک وزارتخانه ها در شرایط کنونی می تواند تاثیر بسزایی در فضای اقتصادی و عبور از تحریم ها داشته باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در این باره که ساکنین خانه ملت یک بار با تفکیک وزارتخانه ها مخالفت کرده اند، گفت: در شرایط فعلی کم کم نمایندگان به این نتیجه می رسند که برای شکست تحریم ها بایداین تفکیک صورت گیرد.

نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس دهم شورای اسلامی، توضیح داد: با وضعیت اقتصادی و تشدید تحریم ها، ادغام وزارتخانه ها کار شاقی نیست، وظایف در برخی وزارتخانه ها سنگین است و با تفکیک وظایف می توان مدیریت بهتری داشت.

وی، تاکید کرد: اگر مجدد موضوع تفکیک سه وزارتخانه در مجلس مطرح شود، نمایندگان به این موضوع رای مثبت خواهند داد.

تابش در خصوص عدم معرفی دو وزیر اقتصاد و کار، بیان داشت: تعلل دولت در معرفی وزرا به این دلیل است که تکلیف تفکیک وزارتخانه ها مشخص شود بعد برای گرفتن رای اعتماد اقدام کند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعلل دولت پذیرفته است، گفت: با تسریع در تفکیک وزارتخانه ها، دولت همه وزرای مورد نیاز را به مجلس معرفی خواهد کرد بنابراین اول باید تکلیف این موضوع مشخص شود.


آخرین عناوین آخرین عناوین