Skip to Content

شناسه : 33202127
شهردار اردکان:


شهردار اردکان گفت: در ایام نوروز وظیفه سنگینی برعهده دارد امسال باید نسبت به سال های گذشته خدمات بهتری برای شهروندان و مسافران نوروزی درنظر بگیریم که این امر رضایت همشهریان و مسافران را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش اردکان گويا؛ احمد کمالی در دومین نشست ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری با اشاره به نزدیکی به نوروز و میزبانی از مهمانان نوروزی گفت: ایام نوروز بهترین فرصت معرفی شهر است، شهر اردکان با وجود پیشینه تاریخی چند صد ساله و وجود علماء، بزرگان ومفاخرعلمی و فرهنگی آن طور که شایسته است معرفی نشده که باید درایام نوروز با برنامه ریزی صحیح و مدبرانه به معرفی هرچه بیشتر شهر پرداخته  شود .

شهردار اردکان افزود: شهرداری در ایام نوروز وظیفه سنگینی برعهده دارد امسال باید نسبت به سال های گذشته خدمات بهتری برای شهروندان و مسافران نوروزی درنظر بگیریم که این امر رضایت همشهریان و مسافران را به دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: مسیر گردشگری اصلی شهر دچار معایب و نواقصی است که باید در اسرع وقت این مشکلات مرتفع شود. لکه گیری خیابان ها و مسیرهای ورودی و خروجی شهر و حفاری ها هرچه سریع تر باید انجام شود تا مشکلی از این بابت نداشته باشیم.

کمالی تاکید کرد: اصلاح و بهسازی سرعت گیرها ،رفع سد معبر ،جمع آوری به موقع پسماندها درشهر، فضای سازی شهری با المان های نوروزی ،زیبا سازی شهر با کاشت گل، رنگ آمیزی جداول، ساماندهی و رنگ آمیزی تابلوهای راهنمای شهری، شست وشوی گاردریل ها و محافظ های خیابان ها و میادین از جمله اقداماتی است که تا قبل از نوروز مسئولان واحدهای مربوطه باید پیگیری کنند.

لازم به ذکر است درادامه این نشست حاضرین درخصوص مباحث مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انتهاي پيام/ر


آخرین عناوین آخرین عناوین