تبلیغات

تبلیغات تبلیغات

جستجو در سایت

نقش اجتماع نخبگانی در ارتقای سطح علمی و پژوهشی دانشگاه‌ها | اردکان گویا

یکشنبه 12 می 2019 0 نظر موضوع : اخبار

سرپرست بنیاد نخبگان استان خراسان‌جنوبی در نشست بررسی راهکارهای جذب و نگهداری اجتماع نخبگان بر نقش اجتماع نخبگانی در ارتقای سطح علمی و پژوهشی دانشگاه‌ها تاکید کرد.

به گزارش اردکان گویا، سید سعیدرضا دکتر احمدی‌زاده در نشست بررسی راهکارهای جذب و نگهداری اجتماع نخبگان که به همت بنیاد نخبگان استان خراسان‌جنوبی با حضور مستعدان‌برتر در دانشگاه بیرجند برگزار شد، با اشاره به ضرورت حضور مؤثر جامعه نخبگانی در فضاهای علمی و پژوهشی، گفت: مؤسسات آموزش‌عالی از مهم‌ترین نهادهایی هستند که بیشترین پیوند را با فضای نخبگان دارند.

سرپرست بنیاد نخبگان استان خراسان‌جنوبی با بیان اینکه جذب دانشجویان مستعد یکی از حوزه‌های مهم فعالیت مؤسسات آموزش‌عالی است، افزود: دانشگاه بیرجند با عنایت ویژه به اعتلای علمی دانشگاه، وجود اساتید توانمند و دانشجویان مستعد و امکانات مکفی، مصصم است در راستای «جذب» و «نگهداشت» دانشجویان مستعد اقدامات مؤثری انجام دهد.

در ادامه، طالب‌زاده، مدیر گروه روان‌شناسی دانشگاه بیرجند نیز اظهار کرد: شناسایی راه‌کارهای عملی جذب و نگهداشت دانشجویان نخبه و مستعد در دانشگاه بیرجند در قالب طرحی توسط گروه روان‌شناسی دانشگاه بیرجند و با همکاری بنیاد نخبگان استان در دست اقدام است.

انتهای پیام

صفحه پيشين
http://ardakangooya.ir/?p=1329
برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کنید و گزینه save as ... را بزنید.

مطالب مشابه

نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.

در نظرات به هیچ کس توهین نکنید و از الفاظ رکیک استفاده نکنید.

نظر خود را به صورت پارسی تایپ کنید.

لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

نظر خود را ارسال کنید.