تبلیغات

تبلیغات تبلیغات

جستجو در سایت

فعالیت‌های قرآنی دانشگاه فرهنگیان دلیل اصلی میزبانی بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن | اردکان گویا

یکشنبه 12 می 2019 0 نظر موضوع : اخبار

دکتر حسین خنیفر در نشست خبری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: شتاب دانشگاه فرهنگیان دلیل اصلی میزان این دانشگاه در این دوره از نمایشگاه است.

به گزارش اردکان گویا، دکتر حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در نشست خبری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن که امروز ۲۲ اردیبهشت در سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد با اشاره به اینکه امسال اولین سالی است که این دانشگاه میزبان بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن می‌شود، گفت: دلیل این میزبانی شتاب دانشگاه فرهنگیان از نظر ظرفیت و فعالیت‌های قرآنی است.

وی در ادامه به تشریح فعالیت‌های قرآنی دانشگاه فرهنگیان پرداخت و گفت: دانشجو معلمان در جشنواره ملی قرآن و عترت سال گذشته در ۱۴ رشته رتبه برتر را کسب کردند همچنین در آموزش و پرورش نیز طرح “معراج” در حال اجرا است که ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دانش آموز در حال حفظ ۳۰ جز قرآن کریم هستند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان افزود: هم در مدارس و هم در مرکز دانشگاه فرهنگیان دوشنبه‌های قرآنی پابرجا است همچنین در هر استان دانشگاه فرهنگیان میزبان بقیه دانشگاه‌ها در کاروانهای نور با حضور قاریان بین المللی است.

دکتر حسین خنیفر در ادامه از حضور ۱۱ دستگاه و سازمان مرکزی و هفت دانشگاه در این دوره از نمایشگاه خبر داد و گفت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، وزارت علوم، وزارت بهداشت، جهاد دانشگاهی، بسیج دانشجویی، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه فنی و حرفه‌ای و غیره در این نمایشگاه حضور دارند.

وی افزود: ما بستر حضور دانشگاه‌های شهرستان هم را فراهم کردیم ولی دانشگاه‌های تهران به دلیل نزدیکی حضور بیشتری در این نمایشگاه دارند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان ادامه داد: برای اجرا و پشتیبانی بخش دانشگاهی این دوره از نمایشگاه قرآن ۱۲ کمیته در حال فعالیت است.

ادامه دارد

صفحه پيشين
http://ardakangooya.ir/?p=1147
برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کنید و گزینه save as ... را بزنید.

مطالب مشابه

نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.

در نظرات به هیچ کس توهین نکنید و از الفاظ رکیک استفاده نکنید.

نظر خود را به صورت پارسی تایپ کنید.

لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

نظر خود را ارسال کنید.