تبلیغات

تبلیغات تبلیغات

جستجو در سایت

فدراسیون جهانی جودو: توافق تاریخی با ورزش ایران | اردکان گویا

یکشنبه 12 می 2019 0 نظر موضوع : اخبار

فدراسیون جهانی جودو در بیانیه‌ای اعلام کرد که برای حمایت از ورزشکاران و روحیه جوانمردی مذاکراتی با کمیته ملی المپیک ایران و فدراسیون جودی ایران داشته است و در این راستا تعهدپذیری مثبت ایرانی‌ها را دریافت کرده است.

به گزارش اردکان گویا، فدراسیون جهانی جودو در واکنش به اتفاقات و رویدادهای اخیر مرتبط با جودوی ایران در بیانیه‌ای با “عنوان توافق تاریخی با ایران” اعلام کرد که ایران، تعهدپذیری مثبت خود را به مسائل اختلافی نشأن داده است.

این بیانیه در واکنش به مذاکره‌ی اخیر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران در دیدار با رئیس فدراسیون جهانی جودو و مکاتبه کمیته ملی المپیک ایران با این فدراسیون جهانی صورت منتشر شده است.

در متن بیانیه فدراسیون جهانی آمده است: “بعد از مشاهده چندین باره یک پدیده ناراحت کننده در گذشته، مانند مصدومیت‌های ناگهانی یا سر وزن نرسیدن ورزشکاران ایرانی، از طرف خیلی‌ها تعهد ورزشکار برای بازی نکردن با کشورهای خاص است، فدراسیون جهانی جودو تصمیم گرفت تا برای حمایت از ورزشکاران و روحیه جوانمردی اقداماتی انجام دهد.

بعد از مذاکرات گسترده با وزارت ورزش ایران، کمیته ملی المپیک ایران و فدراسیون جودو ایران، فدراسیون جهانی جودو مفتخر است که اعلام کند یک واکنش و تعهدپذیری مثبت از طرف ایرانی دریافت کرده است”.

فدراسیون جهانی

انتهای پیام

صفحه پيشين
http://ardakangooya.ir/?p=983
برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کنید و گزینه save as ... را بزنید.

مطالب مشابه

نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.

در نظرات به هیچ کس توهین نکنید و از الفاظ رکیک استفاده نکنید.

نظر خود را به صورت پارسی تایپ کنید.

لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

نظر خود را ارسال کنید.