تبلیغات

تبلیغات تبلیغات

جستجو در سایت

تضمین ورود نمایندگان درستکار به پارلمان اروپا با «جادو و جنبل»! | اردکان گویا

سه شنبه 14 می 2019 0 نظر موضوع : اخبار

در حالی که شهروندان رومانی خود را برای شرکت در انتخابات پارلمان اروپا آماده می‌کنند، گروهی از «جادوگران» این کشور اروپای شرقی می‌گویند تلاش دارند با جادو و جنبل، ورود نمایندگان درستکار به این نهاد را تضمین کنند.

به گزارش اردکان گویا، میهایلا مینکا، یکی از این «جادوگران» در توضیح برنامه گروه خود به یورونیوز گفت: ما در حال برگزاری یک وردخوانی گروهی هستیم تا با تأثیر گذاشتن بر ذهن کاندیداها، آن‌ها را به گرفتن بهترین تصمیم‌ها برای مردم رومانی وادار کنیم.

انتخابات این دوره پارلمان اروپا از ۲۳ تا ۲۶ ماه مه در ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا برگزار می‌شود. رومانی یکی از فقیرترین اعضای این نهاد است و در شاخص‌های بسیاری از جمله آموزش و بهداشت از دیگر کشورهای اروپایی عقب‌تر است.

میهایلا می‌گوید: ما در حال آماده کردن یک ماده (مایع جادویی) بسیار قدرتمند برای انتخابات هستیم و دخترانم روز بیست‌وپنج ماه مه آن را روی ساختمان دولت رومانی خواهند پاشید.

به گفته وی، گروه جادوگران «مراسم وردخوانی» را از نیمه‌شب نهم ماه مه آغاز کرده‌اند. آن‌ها برای درست کردن این معجون از «اعضای حیوانات، گل‌ها و شمع‌های گوناگون» استفاده می‌کنند.

میهایلا می‌گوید: ما در حال آماده کردن یک ماده (مایع جادویی) بسیار قدرتمند برای انتخابات هستیم و دخترانم روز بیست‌وپنج ماه مه آن را روی ساختمان دولت رومانی خواهند پاشید گروهی از جادوگران و فال‌گیران رومانیایی که تاکنون برای «حل مشکلات عشقی و مالی» مراجعان کار می‌کردند، اخیراً توجه خود را به سیاست و به ویژه نمایندگان مجلس در این کشور معطوف کرده‌اند.

میهایلا و دخترانش از جمله این جادوگران «سیاسی شده» هستند. او می‌گوید: «ما دو جور وردخوانی برای سیاستمداران رومانی داریم: وردخوانی جادویی سفید برای روشن کردن ذهن‌ها و دادن نیرویی به سیاستمداران برای این که آن‌ها برای مردم و چیزهای خوب بجنگند. دیگری وردخوانی جادویی سیاه علیه سیاستمدارانی است که به قول‌هایشان برای یک رومانی بهتر وفا نمی‌کنند. آن‌ها با دعاهای ما در زندگی درگیر مشکل می‌شوند؛ مثلاً به زندان می‌افتند یا بیمار می‌شوند!

رومانی یکی از فاسدترین نظام‌های سیاسی در اروپا را دارد و برنامه‌های مبارزه با فساد دولت‌ها و احزاب مختلف آن، عمدتاً ناکام مانده است.

انتهای پیام

صفحه پيشين
http://ardakangooya.ir/?p=2032
برای دانلود روی لینک دانلود راست کلیک کنید و گزینه save as ... را بزنید.

مطالب مشابه

نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.

در نظرات به هیچ کس توهین نکنید و از الفاظ رکیک استفاده نکنید.

نظر خود را به صورت پارسی تایپ کنید.

لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

نظر خود را ارسال کنید.